Inga kontakter hittades

Inga objekt hittades med matchande taggar. Prova att välja färre taggar här ovan.

Kjell Johansson

Affärsansvarig, Veddige
Mobil: 072 452 27 59
E-post: kjell.johansson2@strangbetong.se

Christoff Hagelin

Affärsansvarig, Malmö
Mobil: 0703 58 69 74
E-post: christoff.hagelin@strangbetong.se

Mikael Ericson

Affärsansvarig, Affärschef, Örnsköldsvik
Telefon: 0660-29 59 59
Mobil: 070-641 68 28
E-post: mikael.ericson@strangbetong.se

Marcell Tengelin

Affärsansvarig, Göteborg
Ansvarsområde: Bostäder
Geografiskt område:
Göteborg, Västergötland, Bohuslän
Telefon: 0340-66 63 71
Mobil: 076-116 38 16
E-post: marcell.tengelin@strangbetong.se

Johan Fredin

Affärsansvarig, Stockholm
Telefon: 08 615 82 11
Mobil: 0703 29 02 27
E-post: johan.fredin@strangbetong.se

Michael Thors

Affärsansvarig, Örnsköldsvik
Telefon: 0660-29 59 67
Mobil: 073-037 83 83
E-post: michael.thors@strangbetong.se

Marcus Björk

Affärschef, Göteborg Malmö Veddige
Ansvarsområde: Bostäder & Övriga byggnader
Geografiskt område:
Skåne, Blekinge, Småland, Halland, Göteborg, Bohuslän, Västergötland, Östergötland
Telefon: 0340 - 66 63 65
Mobil: 0761 40 67 69
E-post: marcus.bjork@strangbetong.se

Ann-Sofie Landström Zetterdahl

Affärsansvarig, Kungsör
Telefon: 0227-421 38
Mobil: 0730-37 83 47
E-post: a-s.landstrom-zetterdahl@strangbetong.se