Inga kontakter hittades

Inga objekt hittades med matchande taggar. Prova att välja färre taggar här ovan.

Lill Sandberg

Affärsansvarig, Borås Göteborg
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Göteborg, Bohuslän
Telefon: 031-616451
Mobil: 0734-101239
E-post: lill.sandberg@strangbetong.se

Jonatan Sahlén

Affärsansvarig, Stockholm
Mobil: 0722-041729
E-post: Jonatan.Sahlen@strangbetong.se

Mattias Olsson

Affärschef, Kungsör Örebro Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0722-371621
E-post: mattias.olsson@strangbetong.se

Christian Jensen

Affärsansvarig, Veddige
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Småland , Västergötland
Mobil: 0761-40 67 61
E-post: christian.jensen@strangbetong.se

Christoff Hagelin

Affärsansvarig, Malmö
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Skåne, Blekinge
Mobil: 0703-58 69 74
E-post: christoff.hagelin@strangbetong.se

Anders Lind

Affärsansvarig, Stockholm
Telefon: 08-6158297
Mobil: 0705-606434
E-post: anders.lind@strangbetong.se

Tobias Hedby (föräldraledig tom sep 2019)

Affärsansvarig, Stockholm
Telefon: 08-615 82 39
Mobil: 0706-798171
E-post: tobias.hedby@strangbetong.se

Erik Svensson

Affärsansvarig, Örebro
Telefon: 019-217592
Mobil: 0706-234814
E-post: erik.svensson@strangbetong.se

Mikael Ericson

Affärsansvarig, Affärschef, Örnsköldsvik
Telefon: 0660-29 59 59
Mobil: 070-641 68 28
E-post: mikael.ericson@strangbetong.se

Michael Thors

Affärsansvarig, Örnsköldsvik
Telefon: 0660-29 59 67
Mobil: 073-037 83 83
E-post: michael.thors@strangbetong.se

Marcus Björk

Affärschef, Göteborg Malmö Veddige
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Skåne, Blekinge, Småland, Halland, Göteborg, Bohuslän, Västergötland, Östergötland
Telefon: 0340 - 66 63 65
Mobil: 0761-40 67 69
E-post: marcus.bjork@strangbetong.se